۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۶
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
 
خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی تنها با ارائه کارت ملی توسط بیمه شدگان و مستمری بگیران در مراکز ملکی و با دفترچه تامین درمان در مراکز غیرملکی ارائه می شود.
 
آتش سوزی نفتکش ایرانی در دریای چین شرقی ناشی از سوختن محموله این کشتی بوده و این مسئله میزان نفتی که ممکن است به دریا راه پیدا کرده و باعث صدمات محیط زیستی گسترده شود را کمتر می‌کند.
 
یوسی کوهن می‌گوید که آنچه وی اعتراضات اخیر در ایران خوانده، منجر به بی‌ثباتی حکومت در ایران نخواهد شد و خواسته تا کسی امیدی به بی‌ثباتی در حکومت ایران نداشته باشد.
 
دبیرکل سازمان بین‌المللی دریانوردی به دنبال حادثه نفتکش ایرانی و مفقود شدن خدمه آن، پیام همدردی داد و برای ارایه کمک‌های فنی اعلام آمادگی کرد.
 
در دیدار وزیر خارجه نروژ با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تصمیم اخیر رئیس‌جمهور آمریکا علیه قدس صحبت شد.
 
براساس آمار منتشر شده از اول مهرماه تا ۱۸ دی‌ماه، بارندگی سال آبی جاری نسبت به سال آبی گذشته ۳۴.۳ درصد کاهش داشته، همچنین نسبت به متوسط ۴۹ ساله نیز با کاهش ۵۷ درصدی بارش باران مواجه بوده‌ایم.
 
انتظار برای افزایش نرخ بهره آمریکا بار دیگر قیمت طلا را کاهش داد اما تحلیلگران می‌گویند که بازار به زودی به انتظارات برای افزایش نرخ بهره عادت خواهد کرد و دلار نیز قوت خود را از دست خواهد داد و قیمت طلا افزایش می‌یابد.
 
شرکت خدمات مسافرتی گردشگری چوبین در یادداشتی چند جاذبه گردشگری جزیره کیش را معرفی کرد.
 
برخی از تحلیلگران بر این باورند که وضع دوباره تحریم‌های ضدایرانی از سوی آمریکا ممکن است به تغییر قدرت اقتصادی جهانی گسترده از آمریکا به چین کمک کند.
 
با افزایش نگرانی در مورد اعتیاد برخی کودکان به استفاده از گوشی آیفون، شرکت اپل قصد دارد ابزاری برای کنترل این گوشی ها طراحی کند و با این مشکل برخورد کند.
 
وزیر امور خارجه آمریکا گفت اگر دیپلمات‌های خود را با وجودی که هنوز علت اصلی حملات علیه آنها در هاوانا مشخص نشده به کوبا بازگردانیم، آنها را عمداً در معرض خطر قرار می‌دهیم.
 
سخنگوی بحران شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران گفت : احتمال محبوس شدن برخی خدمه نفتکش سانحه دیده ایران در موتورخانه کشتی وجود دارد.
 
معاون نخست وزیر ترکیه درباره پرونده یکی از مقامات پیشین هالک بانک ترکیه در آمریکا گفت، این پرونده کاملا سیاسی است و بر پایه اصول حقوقی تنظیم نشده است.
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
 
قیمت نفت در بازارهای جهانی با 35 سنت افزایش 68.13 دلار در هر بشکه فروخته شد.
 
مدیرعامل بانک پارسیان با بیان اینکه موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز نظم مالی کشور را به هم ریخته‌اند، گفت: این موسسات با 20 هزار میلیارد تومان پولی که باید صرف کسب و کار و تولید می‌شد، معلوم نیست چه کرده‌اند.‌
 
رئیس پارلمان عراق خطاب به سفیر عربستان اعلام کرد که منطقه در حال حاضر در مرحه حساسی به سر می برد که یکپارچه‌سازی تلاش‌ها را می‌طلبد.
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
 
یک سال و نیم پس از درگذشت «حبیب محبیان»، نماهنگی که با صدای احمدرضا محبیان و سمیر زند تهیه و تولید شده، با تصاویر و صدای حبیب محبیان با اخذ همه مجوزهای لازم از دفتر موسیقی وزارت ارشاد منتشر شد.