۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))

آرشیو :

سرویس :
از تاريخ:
 
تا تاریخ:
 
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
 
روحانی بیشتر از ۴ سال است از این روش استفاده می‌کند و باز هم ادامه خواهد داد. او قبل از اینکه به ریاست جمهوری برسد همه کاسه کوزه‌ها را بر سر بی‌تدبیری دولت قبل می‌شکست و وعده‌های صد روزه می‌داد، قدرت را که گرفت جوری حرف زد که انگار یک قرن هم برای تدبیر و امید او کم است! به قدرت رسیدن دوبارۀ روحانی از معجزات سیاست در ایران است و فقط ابتذال این جامعه را ثابت می‌کند.
 
این دانشمند نمایان تهی از علم و دانش، اغلب با استفاده از مفاهیم مبهم و ناشناخته، ادعاهای گستاخانه خود را مطرح می سازند تا کسی به سراغ آنها که خود منشاء بسیاری از اعتراضات امروز مردم هستند، نرود.
 
امروز اکثریت زندانیان در طول سال را محکومین بازداشت موقت و یا قرارهای منجر به بازداشت موقت تشکیل می دهند. این یعنی رسیدگی قضایی به نحو نامتعارف و بر خلاف قانون اساسی ، طولانی است . کافی نبودن دلایل برای انتساب اتهام در زمان دستگیری و تلاش بعد از دستگیری برای تامین دلیل منجر به طولانی شدن دوره بازداشت میشود. در چنین وضعیتی ، اگر دلیل کافی برای اتهامات مطروحه تامین نشود، در این صورت بازپرس و قاضی باید به بازداشت متهم پایان دهند. معلوم است که طولانی شدن دوره بازداشت بی حاصل و بی دلیل می تواند موجب مسئولیت آنان باشد. در این حال بر خلاف روح قانون و قضا، مساعی مسئولان ذیربط در این راستا جهت مییابد که فرد بازداشت شده به هر نحو ممکن به عنوان متهم به دادگاه معرفی شود. بدین ترتیب فرد بازداشت شده علاوه بر تحمل ظلم اصل بازداشت بلاوجه و غیر قانونی و تحمل طولانی مدت حبس قبل از محکومیت، اکنون در وضعیتی قرار می گیرد که شانس رسیدگی عادلانه در مرحله دادگاه را نیز از دست می دهد.
 
حمید بقایی در کانال شخصی خود از آغاز مجدد بست نشینی برای احقاق حق و اعتراض به صدور رای ناعادلانه در دادگاه فرمایشی خبر داد.
۰۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
 
ادعاهای مقامات ارشد قضایی در موضوع برخورد با رئیس جمهور سابق و همکاران وی از اجرای یک برنامه مدون برای ضربه زدن به جریان اصیل ارزشی و انقلابی که دکتر احمدی نژاد نماد آن محسوب می شود، حکایت می کند.
 
محمود احمدی‌نژاد در اردیبهشت ۱۳۹۰ به منظور افتتاح سد و سامانه انتقال آب كمال صالح به اراك سفر كرده بود، با اشاره به مقاله يك سياستمدار غربی كه از بحران آب در ۳۰ سال آينده خبر داده و در آن از «خشك شدن مناطقی از كره زمين» از سمت تركيه و ايران تا شرق آسيا سخن گفته است، افزود: محدوده ترسيم شده در مقاله اين سياستمدار غربی بخش‌هایی را شامل مي شود كه آن ها از «تمدن‌سازی و فرهنگ آفرینی» کشورهای اين محدوده در هراسند.
 
محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت قوه قضاییه پیشنهاد حکمیت را نمی پذیرد.
 
مسئولان امنیتی و قضایی باید بدانند که بر خلاف دیگر جریان های سیاسی، جنس فعالان احمدی نژادی، خودجوش و آرمانی است، نه تشکیلاتی و سازمانی و اعضای فهرست تهیه شده، همگی از عناصر مومن، انقلابی و مردمی هستند که بدون کمترین وابستگی تشکیلاتی با هدف اصلاح انحرافات پدید آمده از مسیر انقلاب به میل خود فعالیت می کنند.
۰۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
 
انتظار این بود که آقای آملی لاریجانی دلایل و مستندات خود را برای به کار بردن عناوین مجرمانه علیه دکتر احمدی نژاد و همکارانش به افکار عمومی ارائه می کرد تا صلاحیتش برای باقی ماندن در جایگاه ریاست قوه قضاییه زیر سئوال نرود اما باتلاقی که وی در آن پا گذاشته است ، او را خواهد بلعید.
 
تحلیل درخواست جنجالی احمدی‌نژاد از صادق لاریجانی برای استعفا .
 
معتقدم احمدی‌نژاد یک چیزی در دست دارد، که هیچ قدرتی را یارای ایستادن در مقابل آن نیست! و آن چیزی نیست؛ جز دست خدا... و هر که دست در دست خداوند بگذارد، یقین کنید که دستش بالای همه‌ی دست‌ها قرار می‌گیرد!
 
در مهرماه سال 94، 6 تن از مسئولان اقتصادی دولت دهم طی نامه ای به سید ابراهیم رئیسی، دادستان وقت کشور، از وی خواستند هر آنچه درباره ارتباط مسئولان اقتصادی دولت دهم با بابک زنجانی در اختیار دارند، منتشر کنند.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
 
انحراف زمانی پیدا می شود که عده ای منش، روش و باورهای خود را اصل فرض نمایند. در این صورت است که فاصله گرفتن دیگران از آن را انحراف می نامند. اگر باور و مسیر آنها حقیقتا درست باشد، انحراف موجب خسارت است و اگر به خطا باشد، خود دچار انحراف از حق شده اند و باید اصلاح شوند یا هدف برخورد قرار گیرند.
 
حداقل خسارت این است که چنین القاء می شود که کشور فاقد دستگاه قضائی قانونمند، منضبط و عادلانه است و آنقدر هرج و مرج است که تحت نام این دستگاه، برخی افراد هر چه می خواهند می گویند و ادعا می کنند و هر کار غیرقانونی انجام می شود.
 
احمدی‌نژاد و اطرافیانش را پاک ترین رجال سیاسی ایران می‌شناسم. روی قرآن دست می گذارم که انحرافی در مشایی ندیدم.
 
به گمانم خلوت زندان اگر قسمت بی گناهی شود، چیزی جز عنایت حق تعالی نیست، یک «تزکیه اجباری» است برای ذلیل و ناتوان و غفلت زده ای چون من که اراده سست و از پای بست ویرانش نمی تواند او را به «تزکیه اختیاری» متقاعد کند.
 
بررسی لایحه بودجه نشان می‌دهد دولت درامد ۱۱۰۰ میلیارد تومانی را از محل دریافت عوارض خروج از کشور مسافران پیش بینی کرده است که نسبت به سال قبل رشد حدود ۲۰۰ درصدی داشته است.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
 
از همینجا اعلام می کنم اگر این خار های در چشم و استخوان های در گلو و مغز های کوچک و دهانهای گشاد تصور کرده اند احمدی نژاد وظایف انسانی و انقلابی و مکتبی خود را کنار می گذارد و در کنج خانه می نشیند کور خوانده اند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
 
بازپرس شعبه ۴ ادعای نقل قول کشف ۲۰۰۰ سکه از خانه بقایی را تکذیب کرد.
 
بقایی، جوانفکر و خراسانی برای پاسخ به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی امروز صبح در دادسرا حضور یافتند.