۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۷
رهبري كه با شور و شوق به ميدان آيد، معمولا با شور و شوق روبرو مي شود.((جان ماكسول))
کد خبر: ۴۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
پادشاه اردن: به ارتباط با واشنگتن ادامه می‌دهیم/قدس برای همه اولویتی است
نسیم بهاری: پادشاه اردن تاکید کرد: مساله قدس عامل وحدت امت است و باید برای همه اولویت باشد. هرگونه تصمیمات و موضع‌گیری‌ها واقعیت‌های تاریخی و قانونی و حقوق مسیحیان و مسلمانان را در قبال این شهر تغییر نمی‌دهد.

‌به گزارش خبرنگار نسیم بهاری:به نقل از سایت روزنامه مصری الیوم السابع، دفتر پادشاهی اردن در بیانیه‌ای اعلام کرد که ملک عبدالله دوم، پادشاه این کشور روز دوشنبه در جریان دیدار با رئیس پارلمان و روسای کمیته‌های پارلمانی اردن اعلام کرد که مواضع اردن در قبال فلسطین و قدس ثابت و پابرجاست.

 وی در ادامه افزود: هیچ موضع‌گیری یا تصمیمی نمی‌تواند واقعیت‌های تاریخی و قانونی یا حق و حقوق مسلمانان و مسیحیان در قدس شریف را تغییر دهد.

پادشاه اردن همچنین تصریح کرد: هماهنگی مستمر با برادران عربی برای بررسی چالش‌هایی که منطقه با آن رو به رو است، ادامه دارد.

ملک عبدالله دوم خاطرنشان کرد: ما ارتباط‌مان را با آمریکا در دوره آتی جهت ممانعت از وقوع هرگونه خلئی که تاثیر منفی‌ای بر منافع اردن بگذارد، ادامه خواهیم داد، ما باید جهت تاثیرگذاری بر هر مساله‌ای که به منطقه مرتبط می‌شود، همکاری کنیم.

وی همچنین تاکید کرد: اردن از هیچ تلاشی برای حمایت از مساله فلسطین فروگذار نخواهد کرد و امکان ندارد بدون دستیابی به راه‌حل عادلانه و همیشگی برای پرونده فلسطین ثبات در منطقه برقرار شود.

 

ایسنا

ایمیل مستقیم : info@nasimbahari.com
شماره پیامک سایت :
نظرات بینندگان* نظر :

لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
۱۵ + ۹ =

آخرین اخبار
اخبار پر بیننده
چند رسانه ای